Proje Açıklaması

Ümraniye Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Hizmeti

Beykoz Hedef Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Fabrikası, Ümraniye Bölgesine yoğun bir şekilde hizmet vermekte ve birçok memnun müşteriye sahiptir. Referanslı bir firma olarak Ümraniye’ de yaşayan müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Beykoz Hedef Halı Yıkama Ümraniye bölgesine ücretsiz VIP Servis ile hizmet vermektedir. Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama işlemleri için kusursuz hizmet almak istiyorsanız Beykoz Hedef Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Fabrikasını tercih etmelisiniz.

Biz, En İyisiyiz

Beykoz Hedef Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Fabrikası Olarak Ümraniye’ de Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama dendiği zaman ilk akla gelen halı yıkama firması olmakla birlikte en profesyonel halı yıkama hizmetini sizlere vermekten gurur duyuyor ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkartmak için daha çok çalışıyoruz. Beykoz Hedef Halı Yıkama fabrikası Ümraniye bölgesine yoğun bir şekilde hizmet vermektedir.

Halılarınızın Servisimizle Alınma Aşaması

Sipariş kaydının oluşmasının ardından, servis elemanlarımız tarafından halınız alınmadan bir saat önce; halılarınızın alınacağı zaman ile ilgili bilgilendirilirsiniz. Böylelikle bütün gün evde beklemenize gerek kalmaz.
Halınızı kapınızdan teslim alan servis elemanlarımız, halılarınızın m2, tutar ve teslim tarihini içeren bilgilerin olduğu makbuzu verdikten sonra SMS ile tutar ve teslim tarihi içeren bilgi mesajı da gönderir.
Böylece teslim aşamasında ne ödeyeceğinizi bilir, sürpriz bir hesapla karşılaşmazsınız.

Memnun Müşterilerimizle Daha Güçlüyüz

Siz değerli müşterilerimize; Ümraniye Halı Yıkama hizmeti, Ümraniye Koltuk Yıkama hizmeti, Ümraniye Yerinde Yıkama Hizmeti, Ümraniye Stor Perde Yıkama Hizmeti, Ümraniye Yatak Yıkama Hizmeti, Ümraniye El Dokuma Halı yıkama hizmeti, Ümraniye Step Halı Yıkama hizmeti, Ümraniye Çin Halısı yıkama hizmeti gibi bir çok halınızın yıkanması hizmetini vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama, yün halı yıkama, el dokuma halı yıkama gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.