Beykoz Hedef Halı Yıkama

Beykoz Hedef Halı Yıkama 2015 Yılında Beykoz ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Beykoz Hedef Halı Yıkama müşteriye verdiği değer, yıkama işlemine gösterdiği özen sayesinde hızla büyüyüp Beykoz ilçesinin en çok tercih edilen halı ve koltuk yıkama fabrikası haline gelmiştir. Beykoz Hedef Halı Yıkama Fabrikası memnun müşterileriyle gün geçtikçe büyüyüp bir marka haline gelmiştir ve  siz değerli müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini vermenin gururunu yaşıyoruz.

Beykoz Hedef Halı Yıkama yüksek kalitede hizmet veren kaliteyi esas almış halı yıkama firmasıdır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan, halılarınızın teslim edildiği ana kadar profesyonel ve kurumsal hizmet vermekteyiz. Tamamen makine ve son derece sistematik olarak kaliteli şampuanlar ve  zarar vermeyen leke çıkarıcılar ile halı yıkama işlemi yapmaktayız. Halılarınız cinslerine göre MAC Makinesi ile ve kalitesine göre şampuanlarla yıkanır. 

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama, yün halı yıkama, el dokuma halı yıkama gibi birçok hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis, profesyonel hizmet anlayışımız içerisinde gerçekleştirmekteyiz.