Proje Açıklaması

Çekmeköy Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Hizmeti

Beykoz Hedef Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Fabrikası, Çekmeköy Bölgesine yoğun bir şekilde hizmet vermekte ve birçok memnun müşteriye sahiptir. Referanslı bir firma olarak Çekmeköy ‘de yaşayan müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Beykoz Hedef Halı Yıkama Çekmeköy’e ücretsiz VIP Servis ile hizmet vermektedir. Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama işlemleri için kusursuz hizmet almak istiyorsanız Beykoz Hedef Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Fabrikasını tercih etmelisiniz.

Biz, En İyisiyiz

Beykoz Hedef Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Fabrikası Olarak Çekmeköy ‘de Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama dendiği zaman ilk akla gelen halı yıkama firması olmakla birlikte en profesyonel halı yıkama hizmetini sizlere vermekten gurur duyuyor ve memnuniyetinizi en üst düzeye çıkartmak için daha çok çalışıyoruz. Beykoz Hedef Halı Yıkama fabrikası Çekmeköy bölgesine yoğun bir şekilde hizmet vermektedir.

Halılarınızın Servisimizle Alınma Aşaması

Sipariş kaydının oluşmasının ardından, servis elemanlarımız tarafından halınız alınmadan bir saat önce; halılarınızın alınacağı zaman ile ilgili bilgilendirilirsiniz. Böylelikle bütün gün evde beklemenize gerek kalmaz.
Halınızı kapınızdan teslim alan servis elemanlarımız, halılarınızın m2, tutar ve teslim tarihini içeren bilgilerin olduğu makbuzu verdikten sonra SMS ile tutar ve teslim tarihi içeren bilgi mesajı da gönderir.
Böylece teslim aşamasında ne ödeyeceğinizi bilir, sürpriz bir hesapla karşılaşmazsınız.

Memnun Müşterilerimizle Daha Güçlüyüz

Siz değerli müşterilerimize; Çekmeköy Halı Yıkama hizmeti, Çekmeköy Koltuk Yıkama hizmeti, Çekmeköy Yerinde Yıkama Hizmeti, Çekmeköy Stor Perde Yıkama Hizmeti, Çekmeköy Yatak Yıkama Hizmeti, Çekmeköy El Dokuma Halı yıkama hizmeti, Çekmeköy Step Halı Yıkama hizmeti, Çekmeköy Çin Halısı yıkama hizmeti gibi bir çok halınızın yıkanması hizmetini vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama, yün halı yıkama, el dokuma halı yıkama gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.