Yorgan – Battaniye Yıkama

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak yorganlarınızı ve battaniyelerinizi yüksek devirli profesyonel makinemizde özel şampuanı ve yumuşatıcısıyla beraber yıkamaktayız. Yorgan yıkama; kir, toz ve bazı bakterilerden temizlenip arıtılma işlemidir. Hayatımızın içerisinde önemli yer tutan yorganlar, bizleri soğuk kış gecelerinde ısıtan ve uyurken koruyan bir üründür. Her açıdan temiz olması daha sağlıklı uyumamızı sağlar. Sürekli temas halinde olduğumuz için, hijyenik olması önemlidir. Yorganlar eskiden pamuk ve yün olarak elde dikilir ve yıllarca kullanılırdı.

Yıkama olmadığı için sağlık açısından sıkıntı oluşturma ihtimali de yüksek olurdu. Ancak; o zamanlarda güneşte havalandırılır ya da yün yorganlar, sökülüp yünleri yıkanıp çırpıldıktan sonra tekrar dikilirdi. Çok yorucu ve yıpratıcı bir uygulama. Günümüzde ise; elyaf, slikon ve pamuk yorganlar daha çok hayatımızın içinde. Ve yıkanma konusunda oldukça gelişmiş teknolojik makineler sayesinde oldukça kolay. Bu hizmeti veren firmalar, tüm yorganları, uzman bir kadro, uygun temizlik ürünleri ve makinelerle çok kolay yıkamakta ve bize kolaylık sağlamaktadır.

Bu sayede artık daha rahat hareket edebilmekteyiz. İçimize sinen, titiz ve derinlemesine temizlik hizmetiyle, daha huzurlu uykulara dalabilmekteyiz.
Yorgan ve battaniyeler yıkanması şart olan bir üründür. Çünkü içinde barındırdığı ve cildimizideki deri kırıntılarıyla beslenen akarlar yüzünden oldukça tehdit edici alerjik hastalıklara zemin oluşturmaktadır. Bu nedenle yılda en az 2 ya da 3 kez yorganlar yıkatılmalıdır. Kendi olanaklarımızla yıkama işlemi yapabilmemiz çok zor çünkü bu konuda bir donanıma sahip değiliz. Sağlık açısından bu düzende olmak hepimizin yararına olan bir uygulamadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, Acarkent Halı Yıkama, Beykoz Konakları Halı Yıkama, Üsküdar Halı Yıkama, Kanlıca Halı Yıkama, Hisar Halı Yıkama, Kavacık Halı Yıkama, Çavuşbaşı Halı Yıkama, Ümraniye Halı Yıkama, Çekmeköy Halı Yıkama olarak en iyi halı yıkama hizmetini vermekteyiz.

Hizmet Bölgelerini Göster

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama, yün halı yıkama, el dokuma halı yıkama gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.