Stor & Zebra Perde Yıkama

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak stor perde ve zebra perde yıkama konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Stor perde yıkama stor perdeler son yıllarda hanımlar tarafından çok tercih edilse de pek çok modeli oldukça zor yıkanmaktadır. Evde stor perde yıkama bu denli zor olunca insanlar bu konuda profesyonel destek almayı tercih etmektedir. Bilineceği üzere stor perde yıkanmadan evvel kendisi kadar bir alana kırıştırılmadan serilmelidir. Oysa bu oldukça zahmetli bir iştir. Ardından kullanılacak su ılık olmalıdır ancak ılık suyla yapılan temizlikler sağlıklı olmamaktadır. Beykoz Hedef Halı Yıkama stor perdelerinizi kırıştırmadan ve herhangi bir zarar vermeden profesyonel bir şekilde temizleyip tarafınıza teslim etmektedir.

Niçin Temizliği Bu Kadar Zordur?

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak Stor Perde yıkama ve Zebra Perde yıkama alanında sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Stor perde yıkama, zebra perde yıkama ürünün bir çok özelliğinin birleşimi neticesinde bu denli zor bir hal almaktadır. Öncelikle stor perdelerin büyük kısmı polyesterdir. Perdenizi oluşturan bu polyester iplikler bir bezle silerken tırnağınızın köşesinin değmesi sonucu yırtılabilecek kadar narindir. Bu narinliğin yanında dışı apre denen bir kimyevi maddeyle kaplı olan stor perdeler bu sayede gerekli sertliğe sahip olabilmektedir. Bu madde perdenin havayla tüm irtibatını kesmektedir. Beykoz Stor Perde yıkama ve Beykoz Zebra Perde Yıkama olarak sizlere en iyi stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Zebra Perde

Stor perde grubunun en gözde ürünlerinden biri olan bu perdeler görünümlerindeki çizgili yapısı nedeniyle zebra ismini almıştır. Bu perdeler özellikle gündüzleri eve giren ışık miktarını arttırıp aynı zamanda dışarıdan bakıldığında görünmeyen yapısıyla çokça tercih edilmektedir. Ancak bu ürünü alıp bir süre kullanan herkesin aklında şu soru belirmektedir. Zebra perde temizliği nasıl yapılır? Çünkü ülkemizde pek yaygın kullanımda olmayan bir iplik tipiyle üretilen bu perdeler stor grubunda olduğu için de mekanik bir takım aksamları mevcuttur. Yıkanmasını bırakınız amatör ellerde çıkarılırken bile perdeye ciddi hasarlar verildiği gözlemlenmektedir.

Temizlik İçin Profesyonel Destek

Maalesef ülkemizde hanımlar ne kadar zor ya da urun için zararlı olsa da kullandıkları tüm eşyaları kendileri yıkama eğilimindedir. Bu şekilde ev ekonomisine katkıda bulunduklarını düşünen hanımlar önemli bir yanlışa düşmüş durumdadır. Ülkemizde temizlik sektörü oldukça gelişmiş bir rekabete sahne olmakta ve firmalar bir yandan fiyatlarını düşürürken bir yandan da kalitelerini arttırmanın yollarını aramaktadır. İşte bu gerçeğin farkında olan hanımlar evde yıkamak yerine profesyonel destek almakta böylece hem ürünlerin yapılarını koruyarak kullanım sürelerini uzatmakta hem de evde harcanan enerji ve temizlik ürünü maliyetini düşürmektedir. Zebra perde yıkama evde yapılmaması gereken bir iştir.

Temizlik Masraflarınızı Uzun Vadeli Planlayın

Klasik perdeler yüksek sıcaklıklarda yıkandığında temiz olabilmektedir ancak stor ve zebra gibi özel yapılı perde çeşitleri temizlenirken bu sıcaklıklara çıkmak imkânsızdır. Bunun yerine perdelere uygun bir takim kir çözücülerle müdahale edilmesi gerekir. Ne var ki bu islem hem ustalık hem de ciddi bir çözücü çeşidi barindirmayi gerektirir. Evde bu işlemlerin sağlıklı bicimde yapılmasına imkân yoktur. Oysa zebra perde yıkama makinası bu işlemi basitçe hallettiğinden evde yıkamayla kıyas dahi edilemeyecek sonuçlar alınmaktadır. Böylece hem ürünün temizliği ve bakımı sağlanmış hem de böylece gerekli rutin temizlik periyodu uzatilmis hem de kullanım ömrüne zarar verilmediğinden aile bütçesine uzun vadeli ve önemli bir katkı yapılmış olur. Zebra perde yıkama fiyatları değerlendirilirken tüm bu etmenler göz önüne alınmaladır.

Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, Acarkent Halı Yıkama, Beykoz Konakları Halı Yıkama, Üsküdar Halı Yıkama, Kanlıca Halı Yıkama, Hisar Halı Yıkama, Kavacık Halı Yıkama, Çavuşbaşı Halı Yıkama, Ümraniye Halı Yıkama, Çekmeköy Halı Yıkama olarak en iyi halı yıkama hizmetini vermekteyiz.

Hizmet Bölgelerini Göster

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama, yün halı yıkama, el dokuma halı yıkama gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.