Halı Yıkama

Halı Yıkama Dekorasyonun en önemli parçalarından bir tanesi olan halılarımız mikrop birikimine en fazla maruz kalan eşyalarımız arasında yer alırlar. Halıların sık havları, tozlar ve gün içinde vücudumuzdan dökülen partiküller için oldukça uygun bir gizlenme ortamıdır. Evde tam bir hijyen için halıların dönem dönem temizlenmeleri gerekmektedir. Bunu kol gücü ile sağlamanız, ne yazık ki bilinenin aksine mümkün değildir. Halıları tozlu iken ıslatmak, tozların su ile birleşerek halıya yapmasında neden olur. Bu şekilde tozların halıdan uzaklaşmak neredeyse imkansız hale gelir. Halıların tam anlamıyla temizliği için, profesyonel halı yıkama hizmetine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Halı Yıkama Sistemleri

Beykoz Hedef Halı Yıkama tarafından müşterilerimize sunulan Beykoz Halı Yıkama hizmeti, bu iş için oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılarınız zarar görmeden yıkanmaktadır.
Halılar öncelikle cinsine göre ayrıldıktan sonra yıkama öncesi kontrol edilir. Halılarınız yapılarına uygun şekilde 50 micron ithal fırça ile halılarınızın cinsi ne ise ona göre şampuan verilerek, gerekiyorsa ekstra renk koruyucu verilerek yıkanmaktadır. Beykoz Halı Yıkama olarak halılarınızı yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş ve kapalı bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma makinemiz yeni sistem bir makine olduğu için halınızı sıkarken dahi sürekli duru su vererek durulama işlemi yapmaktadır.  Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması gibi durumlar söz konusu olmaz. Beykoz Hedef Halı Yıkama sizlere en iyi halı yıkama hizmetini sunmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetinin Ayrıntıları

Beykoz Hedef Halı Yıkama firmasını diğer Beykoz Halı Yıkamalardan ayıran en büyük etken, kullandığı kaliteli malzemeler ve yılların getirdiği iş tecrübesidir. Halılarınız teslim alınmadan önce firmamız tarafından kaydınız açılır ve telefonunuza bilgilendirme sms’i gelir. Halılarınız alınırken size metrekare ve fiyat bilgisi olan bir fiş teslim edilir. Bu esnada telefonunuza bu bilgileri içeren sms otomatik olarak sistemimiz tarafından siz değerli müşterilerimize iletilir.  Başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde bilgi verilmektedir. Teslim süresi, firmamızın belirlediği en hızlı teslim süresi içerisinde size teslim edilmektedir. Bunun yanında özel halılarınıza uygulanacak muameleler de halı yıkama süresini uzatabilmektedir. Kimi halılar, ince dokuları ve hassas iplikleri nedeniyle daha hassas bir yıkmaya tabi tutulmaktadırlar. El dokuma halı yıkama işlemi buna örnek verilebilir. Halılarınız yıkandıktan sonra, parfümlenerek evlerinize bırakılmaktadırlar. Parfümleme işlemi, keskin kokusu olmayan, alkol oranı düşük nano parfümler ile gerçekleştirilir. Bu uygulamanın açık renk halılarınız üzerinde lekeler bırakmasına izin verilmez. Halılarınız üzerindeki zorlu lekelerin yok edilmesi kullanılan özel leke çıkarıcılar ile sağlanır. Leke bulunan bölgedeki rengin uygulanan leke çıkarıcıdan dolayı açılması söz konusu olmaz. Çıkarılamayan lekeler müşterilere bildirilir ve tüm işlemler bilginiz dahilinde uygulanır.

Halı Yıkama

Halılar evlerimizin en güzide eşyalarından biridir. Tüm gün üzerinde durduğumuz ve kullandığımız halılar belli bir süre sonra kirlenirler. Doğal olanı belirli aralıklar ile halı temizliği yapmaktır. Halı yıkamayı evde kendi imkanlarımız ile yapabilmemiz çoğu zaman mümkün olmayabilmektedir. Halılarınızı temizleme konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek halı yıkama firmalarının çalışma amaçlarındandır. Halınızın dibinde biriken toz ve kirler eğer temizlenmez ise mayt gibi bir çok zararlı bakteri oluşturarak sağlığa zararlı bir hal alırlar. Düzenli olarak temizlenen halılarda maytlar be bakteriler yaşayamazlar. Aksi halde ev içerisince oluşacak ciddi rahatsızlıklar halılarınızdan kaynaklanacaktır. Halı yıkama firmaları hem halılarınızı kendi özellikleri ve niteliklerine göre yıkarlar hem de yeterli temizlikte ve hijyenik olmasını sağlarlar.

Halı Temizleme Ürünleri

Evlerimizde ya da bazı durumlarda iş yerlerimizde bile kullandığımız en önemli eşyalardan biri halılardır. Halılar aslında ne kadar temiz gibi görünseler de çok fazla kirlenen eşyalar arasındadır. Hatta ayaklarımızla yatağa girdiğimizde halılardaki kirler oraya da nakledilirler. Bundan dolayı halılar en az yılda 2 kere temizlenmelidir. Halı nasıl yıkanır bahsetmiştik. Halılar hangi ürünler ile temizlenir onlardan da bahsedelim. Halılar bir çok şekilde ve bir sürü ürünler ile temizlenebilirler. . Evlerde halı temizliği yapılacaksa eğer genellikle halı temizleme fırçası kullanılır. Bu fırçalar genellikle sert kıllara sahip ufak boyutlarda ele sığan ürünlerdir. Bu fırçalar ile halılar ıslatıldıktan sonra fırçalanarak temizlenirler. Özellikle evde yapılan halı temizliği sırasında son zamanlarda ev tipi halı yıkama makinesi kullanılmaktadır. Bu makinalar hem şampuanlı yıkama yaparken hem de durulama yapıp halıda kalan suyu içerisine çekmektedirler. Halı yıkama firmalarında kullanılan halı temizleme ürünleri evde kullanılan ürünlerden çok daha farklıdır. Daha profesyonel çalışan makinalar ve evdekilerden çok daha farklı halı temizleme şampuanları kullanılmaktadır. Halılar özel makinalar ile yıkanır, tozları alınır ve kurutulurlar.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları halılarınızın cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Yaptığımız profesyonel halı yıkama işlemlerine göre size sunduğumuz fiyatlar Beykoz bölgesindeki en iyi fiyat ve temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Halınızın kalitesi ve cinsine göre ayrıştırılarak yıkandığı için detaylı halı yıkama fiyat bilgilerini firmamızı arayarak ve ya WhatsApp hattı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Özel Halıları Yıkama İşlemi

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak sizlere garantili halı yıkama hizmeti vermekteyiz. El Dokuma Halı Yıkama, Bambu Halı Yıkama, Patchwork Halı Yıkama, Step Halı Yıkama, Nepal Halı Yıkama, Milas Halı Yıkama, Isparta Halı Yıkama, Viscon Halı Yıkama, Akrilik Halı Yıkama, Viscon-Akrilik Halı Yıkama gibi özel halılarınızı garantili bir şekilde yıkayıp teslim etmekteyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, Acarkent Halı Yıkama, Beykoz Konakları Halı Yıkama, Üsküdar Halı Yıkama, Kanlıca Halı Yıkama, Hisar Halı Yıkama, Kavacık Halı Yıkama, Çavuşbaşı Halı Yıkama, Ümraniye Halı Yıkama, Çekmeköy Halı Yıkama olarak en iyi halı yıkama hizmetini vermekteyiz.

Hizmet Bölgelerini Göster

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama, yün halı yıkama, el dokuma halı yıkama gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.