Koltuk Yıkama

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak profesyonel makine, koltuk şampuanı ve leke çıkarıcılarımızla işlemlerinizi yapmaktayız. İşinde profesyonel ekiplerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Evlerimizde bulunan oturma grupları ve koltuklar, süngerli yapıları ile toz çekmeye müsait olduklarından yıllar sonra evlerin en önemli mikrop üreme ortamları halına gelirler. Koltuklar süngerlerinde gözle göremediğimiz tozlar, akar denilen parazit canlıların üremesine sebep olur. Bu parazitler özellikle astım hastaları için oldukça zararlıdır. Tam hijyenik evler için, koltuk, kanepe ve yatakların yıkama işlemine tabi tutulması gerekir. Ancak bunu bireysel olarak gerçekleştirmek faydadan çok zarar getirecektir. Çünkü koltukların dış yüzünü ıslak bez ile silmenin bir faydası yoktur. Üstelik koltuklar bu şekilde ıslatıldıklarında içlerindeki tozlar kötü koku oluşumuna neden olur. Bu yüzden evinizde bunun için gerekli sistemler bulunmuyor ise profesyonel koltuk yıkama hizmeti almanız gerekmektedir. Bu hizmet firmamız tarafından en profesyonel şekilde sağlanmakta olup, evinizi ziyaret eden çalışanlarımız, yerinde koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmektedirler.

Yerinde Koltuk Yıkama İşleminin Ayrıntıları

Beykoz Hedef Halı Yıkama fabrikası Koltuk Yıkama hizmetinde en çok tercih edilen firmalardan birisidir. Güçlü vakumlama sistemi bu iş için idealdir. Öncelikle koltuklarınız koltuk şampuanı ile karıştırılmış su ile ıslatılır. Daha sonra koltuğunuzun yapısı gereği fırçalama işlemi gerekiyorsa fırçalama işlemi yapılır. En son vakum işlemi ile tüm tozlar su ile birlikte süngerlerin içinden uzaklaştırılır. Koltuklarınıza 6 ayda bir uygulatabileceğiniz bu işlem ile uzun süreler boyunca temizliğin keyfini sürebilmeniz mümkün olur. Tozlar koltuklar içinde nem ile birlikte bırakılmadıklarından kötü koku oluşumu söz konusu değildir. Tam bir hijyen sağlandıktan sonra işlem sona erdirilir ve koltuklarınız kurumaya bırakır. Aynı işlem yataklarınız ve halılarınız için de uygulanmaktadır. Özellikle yataklarda biriken tozlar, geceleri sizi çeşitli şekillerde rahatsız edebilmektedir.

Yerinde Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Koltuklarınızın adetine göre bu süre değişkenlik göstermektedir. Koltuk yıkama işleminin tamamlamasından sonra, koltukların tamamen kuruması 5-6 saat alır. Yerinde yıkama işlemi oldukça avantajlı olmaktadır. Hem zamanınız hem de enerjiniz bu yöntem ile kaybolmamakta ve koltuklarınız son derece hijyenik ve pratik bir şekilde temizlenmiş olmaktadır.

Koltuk Yıkama

Ülkemizde ev eşyaları oldukça önem verilen ürünlerdir. Özellikle kadınlarımız için çok önemli bir konumda bulunan eşyaların en önemlisi şüphesizki aile hayatının büyük bir kısmının geçtiği salonda bulunan eşyalardır. Ancak bu eşyalara gösterilen bu özen zaman zaman negatif sonuçlar doğurmaktadır. Bunun sebebi ise uygun koltuk temizleme yöntemleri konusundaki bilgisizliktir. Bir koltuğun kumaş, sünger yapılarına uygun olmayan temizleme yöntemleri hem bazı lekelere sebep olmakta, hem kumaş görünümünün görüntüsünü bozmakta hem de koltuğun kullanım ömrünün kısalmasına sebep olmaktadır. Örneğin W temizleme kodlu bir koltuk kumaşı su bazlı bir temizlik maddesi ile temizlenmeliyken S kodlu bir kumaş susuz biçimde yumuşak temizleme çözücü ile temizlenmelidir. Koltuk yıkama video izleyerek öğrenilebilecek bir iş değildir. Usta – çırak ilişkisinin en önemli olduğu sektörlerden birisidir.

Koltuklarınızı Seviyorsanız Temizlik İçin Profesyonel Destek Alın

Tekstil malzemeleri için kullanılan temizleyicinin kumaşın yapısına uygun olması çok önemlidir. Kullanılan malzemeler uygun olmadığı takdirde kılıf kumaşlarına ciddi zararlar verebilmektedir. Bu zararlar bazen gözle görünen desen veya renk atma şeklinde olsa da genellikle ömrünü kısaltarak gözle görünmeyen bir etki olarak ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda koltukların içine işleyen suyun vakumlanmayarak kurumaya bırakılması da koltuğunuzun süngerlerine ve ahşap iskeletine zarar verdiği bilinmektedir. Tüm bu sebeplerle koltukların evde yıkanması sanılacağı üzere aile ekonomisine yarar değil zarar vermektedir. Oysa zaman içinde yapılacak temizlikler profesyonel ekiplerce yapıldığı takdirde ödenen koltuk yıkama fiyatları koltukların kullanım ömrünün kısaltmadan temizleneceği için büyük paralar ödenerek alınan koltuk takımları daha uzun süre kullanılacak ve değiştirme isteği doğurmayacaktır.

Koltuklarınız Taşınıp Zarar Görmesin

Son dönemde yoğun rekabet halindeki firmalar koltuk takımlarının temizlik alanına giderken zarar görmesinden çekinenler için evde temizlik hizmeti vermeye başlamıştır. Başlatılan bu temizliğin evde yapılan temizlikten farkı olmayacağını düşünenlere kullanılan koltuk yıkama makinası ve diğer araçların son teknoloji ürünü olduğunu belirtmek gerekiyor. Kalifiye personellerle koltuğun kumaş yapısına göre karar verilen temizlik maddeleri ve yüksek vakum güçlü makineler ile koltuğun zarar görmeden temizlenmesi sağlanmaktadır.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları
Koltuk yıkama fiyatları koltuklarınızın adedi ve kumaş cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Koltuk yıkama ücret bilgilerini firmamızı arayarak ve ya WhatsApp hattı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, Acarkent Halı Yıkama, Beykoz Konakları Halı Yıkama, Üsküdar Halı Yıkama, Kanlıca Halı Yıkama, Hisar Halı Yıkama, Kavacık Halı Yıkama, Çavuşbaşı Halı Yıkama, Ümraniye Halı Yıkama, Çekmeköy Halı Yıkama olarak en iyi halı yıkama hizmetini vermekteyiz.

Hizmet Bölgelerini Göster

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Ücretsiz Servis ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Beykoz Hedef Halı Yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama, yün halı yıkama, el dokuma halı yıkama gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.